RSS
poniedziałek, 24 maja 2010
"Najbardziej zmodyfikowany człowiek" czyli xRonix w Trójmieście
Pandemonium Tattoo oferuje przedsmak sierpniowej konwencji tatuażu - na ostatni dzień marca planuje atrakcję, tym razem dla fanów piercingu i modyfikacji ciała, w postaci wizyty znanego piercera i performera xRonix'a. Chcesz ozdobić kolczykiem wargę, język lub jakiekolwiek inne miejsce twojego ciała? Masz okazję pomiędzy 30 marca a 1 kwietnia, i to w wykonaniu sławnego i rozpoznawalnego profesjonalisty.
niedziela, 23 maja 2010
Gdański Tattoo Konwent 25 lipca
Impreza adresowana do miłośników tatuażu po raz pierwszy odbędzie się w Trójmieście. Wyłoni ona laureatów konkursu na logo Gdańsk 2016. To prawdziwa gratka dla fanów sztuki zdobienia ciała.
Święto tatuażu po raz pierwszy w Gdańsku
Łódź ma Tattoo Festival, Kraków - Tattoo Fest, a Gdańsk - Tattoo Konwent. Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja imprezy, której żaden fan tatuażu nie powinien przegapić.
Tatuaże, pasja i muzyka - pierwszy Tattoo Konwent za nami (art. z portalu trojmiasto.pl)
Na stole leży młodziutka dziewczyna. Pochylający się nad nią mężczyzna o aparycji wikinga w skupieniu kreśli igłą na jej plecach skomplikowany kontur skrzydeł. - Boli, cholera, ale wytrzymam. Koleżanki padną z zazdrości - dziewczyna uśmiecha się krzywo, ale widać, że jest zadowolona. Takich jak ona jest tu mnóstwo. To w końcu Tattoo Konwent, święto tatuażu.