Blog > Komentarze do wpisu
"Najbardziej zmodyfikowany człowiek" czyli xRonix w Trójmieście
Pandemonium Tattoo oferuje przedsmak sierpniowej konwencji tatuażu - na ostatni dzień marca planuje atrakcję, tym razem dla fanów piercingu i modyfikacji ciała, w postaci wizyty znanego piercera i performera xRonix'a. Chcesz ozdobić kolczykiem wargę, język lub jakiekolwiek inne miejsce twojego ciała? Masz okazję pomiędzy 30 marca a 1 kwietnia, i to w wykonaniu sławnego i rozpoznawalnego profesjonalisty.
Kolczyki,  tunele, implanty, skaryfikacje i tatuaże w wykonaniu xRonix już wkrótce  w Gdańsku

mat.prasowe

Kolczyki, tunele, implanty, skaryfikacje i tatuaże w wykonaniu xRonix już wkrótce w GdańskuStudia tatuażu to nie tylko rysunki na ciele, ale i szeroko pojęte zdobienie i modyfikacja ciała, w tym poprzez jego przekłuwanie, zwane piercingiem. Pandemonium Tattoo prowadzi profesjonalną działalność w tym zakresie w wykonaniu Adama Jakubowskiego i to właśnie z jego inicjatywy w dniach 30 marca i 1 kwietnia będzie miało miejsce istne święto piercingu. W tym terminie studnio Pandemonium odwiedzi bowiem artysta o imieniu Ronald, znany pod pseudonimem xRonix, będący już właściwie legendą w swym środowisku, ale też zyskujący powszechną sławę dzięki swojemu szokującemu wyglądowi.

Ronald na co dzień pracuje w krakowskim studiu tatuażu 9th Circle, gdzie kolczykuje, a także zajmuje się wieloma bardziej ekstremalnymi technikami modyfikacji ciała, jak na przykład zakładaniem podskórnych implantów. Prowadzi także kursy dla chcących się nauczyć piercingu i współtworzy, wraz ze swoją grupą artystyczną Suspension, pokazy performance, prezentowane podczas konwencji tatuażu w całej Europie.

Sam uwielbia się zdobić, co świadczy o jego całkowitym zamiłowaniu do sztuki, którą uprawia na co dzień. Był bohaterem wielu reportaży, wywiadów, w których często powtarza się sformułowanie "najbardziej zmodyfikowany człowiek w Polsce" i nie mija się to z prawdą, bo wśród ozdób, które posiada na swoim ciele, wymienia kolczyki, tunele, implanty, skaryfikacje i tatuaże. Jeśli dodać do tego skłonność do teatralnej przesady w ubiorze, którą równie chętnie miesza ze zwykłym stonowanym stylem, nie sposób się dziwić, że wzbudza silne emocje. Szczególnie w Polsce, gdzie z tolerancją dla tak ekstremalnych przejawów oryginalności jest nadal różnie.

- Czym się zajmuję? Zmuszaniem ludzi do myślenia - tak Ronald sam podsumowuje swoją działalność.

Dlaczego warto odwiedzić Pandemonium w najbliższym tygodniu? Roni to nie tylko doskonały piercer o dużym doświadczeniu, ale również niesamowicie inteligentny człowiek o kontrowersyjnym wizerunku. - Uważam, że choćby z tego względu warto przyjść i poznać go osobiście - mówi Adam Jakubowski. Studio zaprasza zatem wszystkich chętnych do ozdobienia swojego ciała kolczykiem, nawet w najbardziej wymyślnym miejscu. Zapisy można realizować telefonicznie lub osobiście w studiu, przy czym warto pamiętać, że Pandemonium Crew otworzyło swoją drugą siedzibę, przy tej samej ulicy, czyli pod adresem Szeroka 64/66.

Portal regionalny trojmiasto.pl

autor

Weronika Korbal

w.korbal@trojmiasto.pl

poniedziałek, 24 maja 2010, tattookonwent

Polecane wpisy